مشاوره حقوقی

گروه مشاوره حقوقی تلفنی صدای وکلا با بهره گیری از مشاوران و وکلای با تجربه و متخصص و با هدف حل تمامی مشکلات حقوقی شما آماده ی مشاوره در تمام ساعات روز به صورت تلفنی و حضوری میباشد. لذا شما میتوانید با یک تماس به پاسخ تمام سوالات خود برسید.

بنابر دلایلی احساس نیاز به حضور افراد کارشناس در زمینه مسائل حقوقی و قانونی به وجود آمد که این احساس نیاز عامل ایجاد نهادی به نام مشاوره حقوقی شده است. در صورتی که در سالهای نه چندان دور روابط بین مردم بسیار ساده و ابتدایی بوده و تعاملات افراد با اشخاص محدودی انجام میشده است. اما در دنیای مدرن امروز اولا شکل روابط افراد بسیار پیچیده تر از گذشته است و همچنین دایره تعاملات آنها گسترش زیادی داشته است.همچنین شرکت ها و سازمان ها نیز نیازمند مشاوره ی چنین افرادی هستند که در زمینه های حقوقی , کیفری , اداری و … دانش کافی دارند.اهمیت این امر در حدی ست که معمولا در ادارات و سازمان ها بخش مستقلی در این مورد وجود دارد.
امروزه بر خلاف گذشته شما با کلیک بر روی یک دکمه امکان دستیابی به اطلاعات حقوقی در مورد مسئله یا مشکل خود را دارید ولیکن مشاوره با وکیل حقوقی تخصصی شما را در زمینه مورد نظرتان بسیار بیشتر راهنمایی کرده و قطعا کاربردی تر می باشد. در این زمینه موسسه حقوقی صدای وکلا در قالب تماس تلفنی شرایطی را برای شما مهیا ساخته تا به سادگی در هر زمان و هرمکان از وکیل مورد نظر خود مشاوره حقوقی دریافت نمایید.
در مورد اشخاص حقیقی نیز این ضرورت کاملا ملموس است. پیچیدگی روابط حقوقی به گونه ای ست که افراد نمیتوانند شخصا این امور را اداره کنند. اگرچه قانون عامه ی مردم را مورد خطاب قرار میدهد و این همه ی شهروندان هستند که مخاطب قانون واقع میشوند اما بیشتر مردم حتی از مفاد قانون نیز بی اطلاع میمانند. هر قانونی پس از تصویب در روزنامه رسمی منتشر میشود و 15 روز بعد از این تاریخ لارم الاجرا خواهد بود و فرض بر اطلاع مردم از قانون جدید میباشد.اما این فرض قانونی مبتنی بر واقعیت نبوده و اکثریت جامعه از قوانین بی اطلاع میمانند، در نتیجه ی این مسائل ضرورت بهره مندی از مشاوره حقوقی آشکار میشود. مشکلات در زمینه های مختلف حقوقی، مسئله ای است که اکثر افراد در طول زندگی با آن برخورد می کنند. بالا بودن تعداد پرونده های حقوقی و همچنین پیچیدگی آن ها مستلزم این است که افراد با مسائل حقوقی آشنایی بیشتری داشته باشند . عدم آگاهی نسبت به این مسائل یعنی نداشتن آگاهی از حقوق و تکالیف هر فرد در زمینه های گوناگون خانوادگی، کیفری، قرارداد، ملکی، جرایم و مجازات رایانه ای و …. ممکن است پیامدهای ناخواسته و ناخوشایندی را برای ما ایجاد کند.
در این بین، مشاوره حقوقی می تواند به افرادی که در این زمینه سوالاتی دارند، به عنوان یک راه حل بسیار ساده و مهم، کمک فراوانی کند. گروه حقوقی صدای وکلا درصدد است تا به مخاطب خود آگاهی حقوقی لازم را در زمینه های مختلف قوانین و حقوق ارائه کرده و به همین مناسبت، در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی مزایا و ویژگی های مشاوره حقوقی تلفنی بپردازیم. مشاور حقوقی معمولا به افرادی اطلاق می گردد که در رشته حقوق تا مقاطع بالا تحصیل کرده باشند. زیرا در درس های رشته حقوق مسائل کامل در حوزه مشاوره حقوقی ارائه می گردد. این موضوع باعث شده بهترین افراد که به عنوان مشاورین حقوقی شناخته می شوند، افرادی باشند که در رشته حقوق فارغ التحصیل شده اند.
شاید بسیاری از افراد با مشاوران حقوقی سرو کار داشته و آنها را از نزدیک دیده باشند. اما معمولا اطلاعات کاملی نسبت به آنها ندارند این موضوع باعث شده تا نتوانند ارتباط بسیار مناسبی با مشاورین حقوقی برقرار نمایند. باید بدانید که قبل از استخدام ،از تمام افراد آزمون تخصصی و پیچیده ای گرفته شده و ساعت ها زیر نظر وکلا آموزش میبینند. بدین ترتیب معمولا با کمترین هزینه ممکن می تواند خدماتی بسیار مفید و با ارزش را ارائه نماید. این خدمات می توانند در برخی از مواقع از وقوع خسارت های بسیار زیاد نیز جلوگیری نمایند. بدین ترتیب شغل مشاور حقوقی بسیار مهم بوده و افرادی نیز که وارد این حوزه کاری می شوند باید بدانند که چه کار مهم و با ارزشی را پذیرفته و در انجام آن کوتاهی و قصور نداشته باشند.

از مزیت های مشاوره حقوقی تلفنی:

-هزینه تردد و رفت و آمد به طور کامل در این روش حذف شده است.
-احتمال ورود شما به دادگاه ها کمتر می شود.
-هزینه مشاوره به صورت حضوری با یک وکیل بسیار بالا می باشد ولی در روش مشاوره حقوقی تلفنی این هزینه حداقل است ولی با همان کیفیت.
همچنین گروه حقوقی صدا وکلا با روش مشاوره حقوقی تلفنی بهترین و مناسب ترین مشاوره را به شما ارائه می دهد مشاوره وکیل تلفنی یکی از کارآمد ترین راه ارتباط با وکیل دادگستری است. اکثر وکلا به دلیل پر مشغله بودن پاسخگوی تماس های خود نمی باشند و همچنین معمولا برای رزرو وقت با وکیل با مشکلات زیادی اعم از زمان بر بودن رفت و آمد و نا هماهنگی در تنظیم رزو ساعت ملاقات روبرو میشویم. بنابراین بهتر است تنها با چند دقیقه مکالمه تلفنی با وکیل پاسخ تمام سوالات و ابهامات خود را به دست آورید.

مشاوره حقوقی حضوری

گروه حقوقی صدای وکلا با هدف ارائه خدمات و مشاوره حقوقی به شما عزیزان تاسیس شده است. ما قصد داریم با روش های بسیار آسان و با صرفه جویی در زمان و هزینه به شما خدمات حقوقی ارائه دهیم.
روش مشاوره تلفنی از طریق تماس با خطوط هوشنمد و یا خرید بسته های مشاوره که روش بسیار راحتی می باشد.
همچنین گروه صدای وکلا برای شما عزیزانی که مایل به مشاوره حضوری می باشید، وقت ملاقات با مشاورین یا وکلا تعیین می کند.
مزیت مشاوره به صورت حضوری بر این است که شما با وکیل یا مشاور به صورت رو در رو صحبت می کنید ولی متحمل هزینه ی بیشتر و صرف زمان می باشد.

 

سوالات حقوقی و ارزیابی پرونده


اگر شما سوال یا پرونده ای دارید که میخواهید با وکیل متخصص مشورت کنید با یک تماس سوال و با مشاوره حقوقی در این بخش از میزان هزینه های احتمالی پرونده، بهترین راهکار قانونی، مدت زمان رسیدگی به پرونده و میزان موفقیت شما در آن مطلع خواهید شد .
تا بدین صورت شما بهترین و کم هزینه ترین راهکار در کوتاه‌ترین زمان ممکن را برای پرونده خود انتخاب نمایید.
در جلسه مشاوره حقوقی موضوعاتی که مورد مشاوره قرار می گیرند ارزشمند بوده و احساسات، جان انسان ها، اموال، حقوق اجتماعی افراد و مطالب ارزشمند بی شمار دیگری جای می گیرد، یک وکیل در مشاوره حقوقی و پرونده های حقوقی وظیفه ی سنگینی دارد چرا که کوچک ترین خطا و یا غفلت عواقب دردناک و دلهره آوری را به بار می آورد. بنابراین شما می توانید با یک تماس با گروه حقوقی صدای وکلا تمام مشکلات حقوق خود را برطرف کنید.

 

موضوعات مرتبط با مشاوره حقوقی


مشاوره حقوقی خانواده : دعاوی خانواده شامل امور طلاق، نامزدی، بر هم خوردن وصلت، فسخ نکاح، بخشش یا استرداد مهریه، نفقه و… قرار می باشد و راه را برای شما در موارد حقوقی روشن می نماید.
مشاوره حقوقی کیفری : در زمینه مسائل کیفری و انواع جرایم فحاشی، مزاحمت، کلاهبرداری، خیانت درامانت، توهین، تهدید، قتل، ضرب و جرح، جعل، سو استفاده از سند مجعول، اختلاس، پولشویی، رابطه نامشروع، شرب خمرو مجازات های مورد حکم از قبیل حبس و شرایط آزادی مشروط، تعویق صدور حکم و شرایط آن، تبعید، جزای نقدی و تقاضای تبدیل آن، شلاق و اعدام، این موارد تماماً قابل بحث هستند و در جلسه مشاوره حقوقی جایی می گیرند.
مشاوره حقوقی ارث و میراث : در خصوص تقسیم ارث، انحصار وراثت و تقسیم ترکه، مهر و موم ترکه، رفع مهر و موم، تحریر ترکه، نحوه مطالبه دیون متوفی، اسناد و مدارک لازم جهت ارائه به شورای اختلاف و دادگاه، انتشار آگهی، مهلت انتشار و جلسات رسیدگی و دیگر موارد حقوقی می باشد.
مشاوره حقوقی کارگر و کارفرما : در مورد مسائل بیمه کارگران، کارگر و کارفرما، قرارداد های مابین کارگر و کارفرما،حقوق و سنوات کارگر، ضوابط و شرایط کار درکارخانه، معادن و کارگاه ها ونحوه مطالبه ی خسارت از کارفرما، و یا اثبات رعایت اصول و ضوابط قانونی و فنی از سوی کارفرما می باشد
مشاوره حقوقی مسائل مدنی : مسائل مدنی در دسته های متفاوتی جای می گیرند مانند اموال منقوله و غیر منقوله، مالکیت، اراضی، عقود و قرارداد ها، مسئولیت مدنی و… که در جلسه ی به آن ها پرداخته می شود و نکات مهم را وکیل مشاوره حقوقی به شما گوشزد می نماید.
مشاوره حقوقی تجاری : دعاوی تجاری، معاملات تجاری، شرکت های تجاری، ورشکستگی و تصفیه امور ورشکستگی از جمله مباحثی است که در این دسته قرار دارد.
مشاوره حقوقی ثبت برند و شرکت : در امور ثبتی شامل ثبت شرکت و برند علامت های تجاری و لوگو، آرم مخصوص، شرکت های تجاری غیر تجاری، سهامی عام، سهامی خاص، موسسات ،مختلط تضامنی، نسبی، مسئولیت محدود، تعاونی، طریقه اعتراض به رای هیئت مدیره، پذیره نویسی، شرایط پذیره نویسی، جرایم مدیران شرکت ها است.
مشاوره حقوقی مالیاتی : در زمینه پرونده های مالیاتی، فرآیند رسیدگی و رای هیئت های مالیاتی، اعتراضات اداری به میزان مالیات تعیین شده. نحوه محاسبه مالیات بر در آمد اشخاص حقیقی و حقوقی و مشاغل مختلف و همچنین شکایات مربوط به ممیز مالیتی می باشد.
مشاوره حقوقی امور شهرداری : در زمینه ی امور مربوط به شهرداری ها شامل:دستور نقشه، پایان کار، ساخت و ساز های غیر مجاز، جریمه های شهرداری و کلیه دعاوی مربوط به کمیسیون ماده ۱۰۰ قانون شهرداری ها است.

جهت رزرو مشاوره حقوقی تلفنی اطلاعات خود را وارد نمایید

به راحتی میتوانید مشاوره حقوقی خود را رزرو کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل کنند

مشاوران در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند

گروه حقوقی صدای وکلا با بهره گیری از مشاوران و وکلای با تجربه و متخصص و با هدف حل تمامی مشکلات حقوقی شما آماده ی مشاوره در تمام ساعات روز به صورت تلفنی و حضوری میباشد. لذا شما میتوانید با یک تماس به پاسخ تمام سوالات خود برسید.

 

امروزه با توجه به اهمیت مشاوره و آگاهی از مراحل حقوقی داشتن یک مشاور یا وکیل تلفنی در تمام ساعات شبانه روز که در دسترس شما باشد واجب و ضروری میباشد.

 

بنابر این مجموعه ما سعی دارد با صرفه جویی در زمان و هزینه  با راحت ترین راه ارتباطی شما را به یکی از کارشناسان حقوقی مرتبط کرده و با چند دقیقه مکالمه حقوقی تلفنی آگاهی لازم را نسبت به مسائل خود به دست آورید. 

 

چرا صدای وکلا را انتخاب کنیم؟

تخصص

صرفه جویی در هزینه

صرفه جویی در زمان

نمونه منبع حقوقی:

کانون وکلا

    سبد خرید
    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟