صدای وکلا

مشاوره تلفنی حقوقی : 9099071782

تماس از طریق تلفن ثابت سراسر کشور بدون گرفتن کد

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی چیست؟ در سالهای نه چندان دور روابط بین مردم بسیار ساده و ابتدایی بوده و تعاملات افراد با اشخاص محدودی انجام میشده است.اما در دنیای مدرن امروز اولا شکل روابط افراد بسیار پیچیده تر از گذشته است و همچنین دایره تعاملات آنها گسترش زیادی داشته است.

بنابراین دلایل احساس نیازی به حضور افراد کارشناس در زمینه مسائل حقوقی و قانونی به وجود آمد که این احساس نیاز عامل ایجاد نهادی به نام مشاوره حقوقی شد.

همچنین شرکت ها و سازمان ها نیز نیازمند مشاوره ی چنین افرادی هستند که در زمینه های حقوقی , کیفری , اداری و … دانش کافی دارند.

اهمیت این امر در حدی ست که معمولا در ادارات و سازمان ها بخش مستقلی در این مورد وجود دارد.

قبول وکالت

(خانواده،ملکی،حقوقی،ثبتی،کیفری)

در مورد اشخاص حقیقی نیز این ضرورت کاملا ملموس است. پیچیدگی روابط حقوقی به گونه ای ست که افراد نمیتوانند شخصا این امور را اداره کنند.

اگرچه قانون عامه ی مردم را مورد خطاب قرار میدهد و این همه ی شهروندان هستند که مخاطب قانون واقع میشوند اما بیشتر مردم حتی از مفاد قانون نیز بی اطلاع میمانند.

هر قانونی پس از تصویب در روزنامه رسمی منتشر میشود و 15 روز بعد از این تاریخ لارم الاجرا خواهد بود و فرض بر اطلاع مردم از قانون جدید میباشد.اما این فرض قانونی مبتنی بر واقعیت نبوده و اکثریت جامعه از قوانین بی اطلاع میمانند.در نتیجه ی این مسائل ضرورت بهره مندی از مشاوره حقوقی آشکار میشود.

از جمله مزایای بهره گیری از نهاد مشاوره حقوقی به اختصار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

جلوگیری از اطاله ی دادرسی   /   بهینه سازی زمان و هزینه ها   /   آگاهی بخشی در مورد دعاوی   /   تنظیم قراردادها طبق شرایط قانونی

از مزایای ارتباط و مشاوره وکیل حقوقی در موسسه حقوقی صدای وکلا امکان دریافت مشاوره با وکیل متخصص همان موضوع با صرف کمترین هزینه و زمان است.

و دیگر مزايا مشاوره وكيل حقوقي:

1- ارتباط آنلاين با وكيل حقوقي متخصص (به آسانی ارتباط برقرار کنید)

2-امكان ارسال مدارک و اسناد به صورت عكس یا PDF

3- لايحه نويسي آنلاین، تلفنی، حضوری

4-تنظیم دادخواست صحيح قبل از طرح دعوا

مشاوره تلفنی حقوقی در تمام طول روز

مؤسسه حقوقی صدای وکلا جهت بهره برداری و رفاه عموم شما، مشاوره تلفنی حقوقی در تمام کل روز در کلیه زمینه های حقوقی وکیفری و خانواده توسط گروهی تشکیل شده از کارشناسان و وکلای پایه یک دادگستری به صورت تلفنی و البته حضوری در دسترس می باشد که راهکار های استفاده از این موضوع در زیر آمده است…

به چه صورت مشاوره حقوقی بگیریم؟

تماس جهت مشاوره تلفنی حقوقی از تلفن ثابت سراسر کشور

همه روزه در طی کل روز برای مشاوره حقوقی می توانید با شماره گیری شماره تلفن موسسه صدای وکلا در سایت مؤسسه حقوقی ما تماس حاصل نمائید و به وکیل متخصص مربوطه وصل شوید:

این شماره که به راحتی در کادر بالای سایت قابل مشاهده است عبارت است از 9099071782

مشاوره با وکیل حقوقی تخصصی

امروزه بر خلاف گذشته شما با کلیک بر روی یک دکمه امکان دستیابی به اطلاعات حقوقی در مورد مسئله یا مشکل خود را دارید ولیکن مشاوره با وکیل حقوقی تخصصی شما را در زمینه مورد نظرتان بسیار بیشتر راهنمایی کرده و قطعا کاربردی تر میباشد. در این زمینه موسسه حقوقی صدای وکلا در قالب تماس تلفنی شرایطی را برای شما مهیا ساخته تا به سادگی در هر زمان و هرمکان از وکیل مورد نظر خود مشاوره حقوقی دریافت نمایید.

مشاوره تلفنی حقوقی

(با تلفن ثابت)

مشاوره تلفنی حقوقی به روش بسیار ساده و راحت تنها با تماس با شماره:

9099071782

مشاوره تلفنی حقوقی

گروه مشاوره حقوقی صدای وکلا با بهره گیری از مشاوران و وکلای با تجربه و متخصص و با هدف حل تمامی مشکلات حقوقی شما آماده ی مشاوره در تمام ساعات روز به صورت تلفنی و حضوری میباشد. لذا شما میتوانید با یک تماس به پاسخ تمام سوالات خود برسید.

پرسش و پاسخ حقوقی

در صورتی که تمایل دارید از مشاورین و وکلا (صدای وکلا)  مشاوره دریافت کنید و پاسخ خود را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید کافیست با خرید تعرفه های موجود در سایت اقدام نمایید

مشاورین ما با شما تماس می گیرند

جهت رزرو مشاوره حقوقی تلفنی اطلاعات خود را وارد نمایید

به راحتی میتوانید مشاوره حقوقی خود را رزرو کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل کنند

مشاوران در سریع ترین زمان ممکن به شما تماس می گیرند

گروه حقوقی صدای وکلا با بهره گیری از مشاوران و وکلای با تجربه و متخصص و با هدف حل تمامی مشکلات حقوقی شما آماده ی مشاوره در تمام ساعات روز به صورت تلفنی و حضوری میباشد. لذا شما میتوانید با یک تماس به پاسخ تمام سوالات خود برسید.

 

امروزه با توجه به اهمیت مشاوره و آگاهی از مراحل حقوقی داشتن یک مشاور یا وکیل تلفنی در تمام ساعات شبانه روز که در دسترس شما باشد واجب و ضروری میباشد.

 

بنابر این مجموعه ما سعی دارد با صرفه جویی در زمان و هزینه  با راحت ترین راه ارتباطی شما را به یکی از کارشناسان حقوقی مرتبط کرده و با چند دقیقه مکالمه حقوقی تلفنی آگاهی لازم را نسبت به مسائل خود به دست آورید. 

 

چرا صدای وکلا را انتخاب کنیم؟

تخصص

صرفه جویی در هزینه

صرفه جویی در زمان

نمونه منبع حقوقی:

کانون وکلا

    سبد خرید