صدای وکلا

مشاوره تلفنی حقوقی : 9099071782

تماس از طریق تلفن ثابت سراسر کشور بدون گرفتن کد

مشاوره تلفنی وکیل

امروزه با پیشرفت تعاملات افراد جامعه ممکن است نیاز به مشاوره تلفنی وکیل را احساس کنند البته به غیر از این نیاز، جهت جلوگیری از ضایع شدن حقوق افراد در آینده، امری الزامی می باشد. بنا بر این در بسیاری از کشورهای جهان کلیه امور حقوقی شهروندان از ابتدا توسط وکلا انجام می شود چرا که استفاده از تجربیات فردی حقوقدان در امور اجتماعی و اقتصادی مردم در آن جوامع کاملاً مشخص و نهادینه شده است. به همین جهت گروه حقوقی صدای وکلا برای دسترسی عموم مردم، مشاوره حقوقی تلفنی در کلیه زمینه های حقوقی وکیفری و خانواده توسط گروهی متشکل از چندین کارشناس متخصص و آگاه و وکلای دادگستری به صورت ۲۴ ساعته در دسترس شما قرار داده است.

شما می توانید پس از مشاوره برای هماهنگی قرار حضوری اقدام نمایید. 

قبول وکالت

(خانواده،ملکی،حقوقی،ثبتی،کیفری)

اهمیت و مزایای مشاوره تلفنی وکیل

مشاور حقوقی معمولا به افرادی اطلاق می گردد که در رشته حقوق تا مقاطع بالا تحصیل کرده باشند. زیرا در درس های رشته حقوق مسائل کامل در حوزه مشاوره حقوقی ارائه می گردد. این موضوع باعث شده بهترین افراد که به عنوان مشاورین حقوقی شناخته می شوند، افرادی باشند که در رشته حقوق فارغ التحصیل شده اند.
شاید بسیاری از افراد با مشاوران حقوقی سرو کار داشته و آنها را از نزدیک دیده باشند. اما معمولا اطلاعات کاملی نسبت به آنها ندارند این موضوع باعث شده تا نتوانند ارتباط بسیار مناسبی با مشاورین حقوقی برقرار نمایند. باید بدانید که قبل از استخدام ،از تمام افراد آزمون تخصصی و پیچیده ای گرفته شده و ساعت ها زیر نظر وکلا آموزش میبینند. بدین ترتیب معمولا با کمترین هزینه ممکن می تواند خدماتی بسیار مفید و با ارزش را ارائه نماید. این خدمات می توانند در برخی از مواقع از وقوع خسارت های بسیار زیاد نیز جلوگیری نمایند. بدین ترتیب شغل مشاور حقوقی بسیار مهم بوده و افرادی نیز که وارد این حوزه کاری می شوند باید بدانند که چه کار مهم و با ارزشی را پذیرفته و در انجام آن کوتاهی و قصور نداشته باشند.

مشاوره وکیل تلفنی یکی از کارآمد ترین راه ارتباط با وکیل دادگستری است. اکثر وکلا به دلیل پر مشغله بودن پاسخگوی تماس های خود نمی باشند و همچنین معمولا برای رزرو وقت با وکیل  با مشکلات زیادی اعم از زمان بر بودن رفت و آمد و نا هماهنگی در تنظیم رزو ساعت ملاقات روبرو میشویم. بنابراین بهتر است تنها با چند دقیقه مکالمه تلفنی با وکیل پاسخ تمام سوالات و ابهامات خود را به دست آورید.

از جمله مزایای مشاوره تلفنی وکیل به اختصار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

– جلوگیری از اطاله ی دادرسی

– صرفه جویی زمان و هزینه ها

– آگاهی کامل در مورد دعاوی و روند دادرسی

– تنظیم قراردادها طبق شرایط قانونی

– ارتباط مستقیم با وكيل حقوقي متخصص

– امكان ارسال مدارک و اسناد به صورت عكس یا PDF

– لايحه نويسي آنلاین، تلفنی و حضوری

– تنظیم دادخواست صحيح قبل از طرح دعوا

چرا صدای وکلا را انتخاب کنیم؟

تخصص

صرفه جویی در هزینه

صرفه جویی در زمان

مشاوره تلفنی وکیل

(با تلفن ثابت)

مشاوره حقوقی به روش بسیار ساده و راحت تنها با تماس با شماره:

9099071782

مشاوره تلفنی وکیل

گروه مشاوره حقوقی صدای وکلا با بهره گیری از مشاوران و وکلای با تجربه و متخصص و با هدف حل تمامی مشکلات حقوقی شما آماده ی مشاوره در تمام ساعات روز به صورت تلفنی و حضوری میباشد. لذا شما میتوانید با یک تماس به پاسخ تمام سوالات خود برسید.

پرسش و پاسخ حقوقی

در صورتی که تمایل دارید از مشاورین و وکلا (صدای وکلا) سوال خود را به صورت متنی یا صوتی (واتساپ)مطرح کنید و پاسخ خود را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید کافیست با خرید تعرفه های موجود در سایت اقدام نمایید و تماس خود را انجام دهید

جهت رزرو مشاوره حقوقی تلفنی اطلاعات خود را وارد نمایید

به راحتی میتوانید مشاوره حقوقی خود را رزرو کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل کنند

مشاوران در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند

گروه حقوقی صدای وکلا با بهره گیری از مشاوران و وکلای با تجربه و متخصص و با هدف حل تمامی مشکلات حقوقی شما آماده ی مشاوره در تمام ساعات روز به صورت تلفنی و حضوری میباشد. لذا شما میتوانید با یک تماس به پاسخ تمام سوالات خود برسید.

 

امروزه با توجه به اهمیت مشاوره و آگاهی از مراحل حقوقی داشتن یک مشاور یا وکیل تلفنی در تمام ساعات شبانه روز که در دسترس شما باشد واجب و ضروری میباشد.

 

بنابر این مجموعه ما سعی دارد با صرفه جویی در زمان و هزینه  با راحت ترین راه ارتباطی شما را به یکی از کارشناسان حقوقی مرتبط کرده و با چند دقیقه مکالمه حقوقی تلفنی آگاهی لازم را نسبت به مسائل خود به دست آورید. 

 

نمونه منبع حقوقی :

کانون وکلا

    سبد خرید