مشاوره تلفنی وکیل

امروزه با پیشرفت تعاملات افراد جامعه ممکن است نیاز به مشاوره تلفنی وکیل را احساس کنند البته به غیر از این نیاز، جهت جلوگیری از ضایع شدن حقوق افراد در آینده، امری الزامی می باشد. بنا بر این در بسیاری از کشورهای جهان کلیه امور حقوقی شهروندان از ابتدا توسط وکلا انجام می شود چرا که استفاده از تجربیات فردی حقوقدان در امور اجتماعی و اقتصادی مردم در آن جوامع کاملاً مشخص و نهادینه شده است. به همین جهت گروه حقوقی صدای وکلا برای دسترسی عموم مردم، مشاوره حقوقی تلفنی در کلیه زمینه های حقوقی وکیفری و خانواده توسط گروهی متشکل از چندین کارشناس متخصص و آگاه و وکلای دادگستری به صورت ۲۴ ساعته در دسترس شما قرار داده است.

شما می توانید پس از مشاوره برای هماهنگی قرار حضوری اقدام نمایید. 

اهمیت و مزایای مشاوره تلفنی وکیل

مشاور حقوقی معمولا به افرادی اطلاق می گردد که در رشته حقوق تا مقاطع بالا تحصیل کرده باشند. زیرا در درس های رشته حقوق مسائل کامل در حوزه مشاوره حقوقی ارائه می گردد. این موضوع باعث شده بهترین افراد که به عنوان مشاورین حقوقی شناخته می شوند، افرادی باشند که در رشته حقوق فارغ التحصیل شده اند.
شاید بسیاری از افراد با مشاوران حقوقی سرو کار داشته و آنها را از نزدیک دیده باشند. اما معمولا اطلاعات کاملی نسبت به آنها ندارند این موضوع باعث شده تا نتوانند ارتباط بسیار مناسبی با مشاورین حقوقی برقرار نمایند. باید بدانید که قبل از استخدام ،از تمام افراد آزمون تخصصی و پیچیده ای گرفته شده و ساعت ها زیر نظر وکلا آموزش میبینند. بدین ترتیب معمولا با کمترین هزینه ممکن می تواند خدماتی بسیار مفید و با ارزش را ارائه نماید. این خدمات می توانند در برخی از مواقع از وقوع خسارت های بسیار زیاد نیز جلوگیری نمایند. بدین ترتیب شغل مشاور حقوقی بسیار مهم بوده و افرادی نیز که وارد این حوزه کاری می شوند باید بدانند که چه کار مهم و با ارزشی را پذیرفته و در انجام آن کوتاهی و قصور نداشته باشند.

مشاوره وکیل تلفنی یکی از کارآمد ترین راه ارتباط با وکیل دادگستری است. اکثر وکلا به دلیل پر مشغله بودن پاسخگوی تماس های خود نمی باشند و همچنین معمولا برای رزرو وقت با وکیل  با مشکلات زیادی اعم از زمان بر بودن رفت و آمد و نا هماهنگی در تنظیم رزو ساعت ملاقات روبرو میشویم. بنابراین بهتر است تنها با چند دقیقه مکالمه تلفنی با وکیل پاسخ تمام سوالات و ابهامات خود را به دست آورید.

قبول وکالت

(خانواده،ملکی،حقوقی،ثبتی،کیفری)

از جمله مزایای مشاوره تلفنی وکیل به اختصار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

– جلوگیری از اطاله ی دادرسی

– صرفه جویی زمان و هزینه ها

– آگاهی کامل در مورد دعاوی و روند دادرسی

– تنظیم قراردادها طبق شرایط قانونی

– ارتباط مستقیم با وكيل حقوقي متخصص

– امكان ارسال مدارک و اسناد به صورت عكس یا PDF

– لايحه نويسي آنلاین، تلفنی و حضوری

– تنظیم دادخواست صحيح قبل از طرح دعوا

پیدا کردن وکیل تلفنی از طریق اینترنت

بهترین راه حلی که در تمام مسائل گسترش پیدا کرده هست مبحث جستجوی وکیل به شکل اینترنتی می باشد. افراد در سایت‌های متفاوتی به جستجوی وکیل می‌پردازند. پیشنهاد ما به شما برای گزینش برترین وکیل، پیدا کردن چندین وکیل متخصص و دارا بودن حرف مختصر با هر کدام از آنان می باشد. سرانجام می‌توانید متوجه شوید که کدام وکیل توانایی بیشتری برای کمک کردن به شما را داراست. در مشاوره تلفنی وکیل گفته می شود آشنایی و ارتباط با یک وکیل ماهر امری هست که هر یک از ما به آن نیاز داریم. این مساله می‌تواند پاس نشدن یک چک، مـوارد خانوادگی یا تنظیم قرارداد خرید یک مسکن باشد. در ضمن همان گونه که همیشه گفته شده پیشگیری بهتر از درمان می باشد. اگر ما یاد بگیریم که پیش از انجام هر معامله و عقدی با یک وکیل مشورت کنیم، قطعا هم کمتر با مـوارد حقوقی مواجه می شویم و هم در مواجهه با آن ها سریع تر و مناسـب تر به سرانجام می رسیم. پیش گرفتن رویه مشاوره با یک وکیل پیش از تهیه مساله در هزینه‌ها و وقـت ما هم به شدت صرفه جویی می کند. برای اطلاع شما می بایست عنوان کنیم که غالب پرونده‌هایی که به دادگستری ارجاع داده می شود تا وقـت به سرانجام رسیدن حداقل یک سـال طول می کشد.

 

مشاوره تلفنی وکیل صدای وکلا

خدماتی که در مشاوره تلفنی وکیل گروه حقوقی ما ارائه می شود به شما کمک می کند رجوع به وکیل برای دنبال کردن و احقاق حقوق مدنی و کیفری، از آگاهی تام وکیل بر همه مـوارد حقوقی و قانونی دست یابد که معـمولاً مردم فرصت و هزینه ضـروری برای دنبال کردن شخصی کارها قانونی خود در اختیار ندارند بنابراین با دقت به این موضوع، اقسام مشاوره های حقوقی تلفنی و اینترنتی بهترین پیشنهاد برای شما می باشد. ولی چنان چه فکر می نمایید کماکان روش مشاوره حقوقی حضوری برای شما بهـتر هست و مناسـب تر به سرانجام می رسید، برای رزرو  زمان مشاوره حضوری با شماره 02144070277 تماس بگیرید.

 

مشاوره حقوقی حضوری برای چه افرادی مناسب می باشد؟

 • اگر شما مشکلتان بیشتر از یک پرسش هست و نیاز به توضیح در مـورد آن دارید
 • اگر سؤالات بیشتری در مـورد مساله خود دارید و باید به صورت کامل مطرح شود
 • اگر برای اعتماد به وکیل خود نیاز به دیدار رو به رو با او را دارید
 • اگر مدارک و اسناد بیشتری را می بایست به سمع و نظر وکیل برسانید

 

ویژگی های مشاوره تلفنی وکیل

عدم حضور در دفتر وکیل، به شما راحتی و تسلط بیشتر به مـوارد حوزه تخصصی وکالت را می دهد. از گزینش نوع مشاوره، اعم از حضوری، تلفنی و اینترنتی می بایست نکته های را مد نظـر قرار دهیم تا با آگاهی کامل نوع روند دنبال کردن پرونده حقوقی خود را گزینش نماییم.در دفاتر مشاوره یا وکالت با تعداد مراجعین زیاد، هر رجوع کننده زمان تعیین شده ای برای انجام رجوع حضوری دارد که با توجه به موضوع پرونده از پیش تعیین می گردد. از این رو برای احترام به زمان خود و دیگران حتی المقدور یک ربع جلوتراز وقـت مقرر خود در دفتر حضور پیدا کرده تا بعد از پرکردن ساختـارهای لازم، بتوانید در وقـت ویژه به خود در دفتر وکیل حضور پیدا کنید.

 

 

انواع وکالت در مشاوره تلفنی وکیل

وکالت مطلق:به ایـن معنا است که شخصی را  برای تمام کارها خود وکیل نمایید و ایـن وکالت که حاوی کارها اداری و الی موکل می گردد.

وکالت مقید:ایـن نوع وکالت مورد وکالت کاملا معیـن هست و وکیل می بایست فقط در همـان مورد وظیفه ی خود را انجام نماید.

وکالت از نظـر شکل به سه نوع تقسیم بندی می شود. رسمی وعادی و شفاهی.

 

ویژگیها ی یک مشاوره تلفنی وکیل خوب چیست؟

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و فرهنگی کمتر خانواده ای است که به نوعی درگیر پرونده های قضایی نباشد. بدیهی هست که همگان تسلط بر قوانین ماهوی و شکلی ندارند و مقتضای عقل هست که دفاع از حقوق به وکیل مجرب سپرده شود. بنابراین اکثر اشخاص به دنبال این هستند که پرونده های خود را به مجرب ترین وکیل محول نمایند. شرایط وکلا بسیار شبیه به پزشکان هست و همـان گونه که در بیماری ‌های دشوارانسان به هر پزشکی اعتماد نمی نماید در گزینش وکیل نیز می بایست دقت زیادتری وجود داشته باشد. بعضی اوقات مشاهده شده هست که افرادی با سوء بهره گیری از نا آگاهی مردم؛ خود را وکیل دادگستری معرفی می کنند و مبالغ خیلی زیادی را به عنوان حق الوکاله از آنان می گیرند. شما می توانید با شماره گیری 02144070277 وکالت خود را به با تجربه ترین وکلا بسپارید.

1- ازتوانايي علمي ؛ شهرت ؛ تجربه ؛ حسن اخلاق و حق الوكاله و سایـر خصوصیات يك وكيل خوب مطمئن شويد تا بتوانيد كه پرونده اي كه سرنوشت زندگي شما را رقم خواهد زد ؛ به دستان با كفايت سپرده شود.

2- فردیكه عنوان وكيل و مشاور حقوقی را اخذ مي نماید علاوه براين كه حداقل مدرك كارشناسي رشته حقوق را دارد ؛ و یا مرحله بسيار سخت آزمون كانون وكلا را براي دريافت پروانه گذرانده است.

3- سن و جنس وكيل (زن يا آقـا بودن) ملاك ومعيار مناسبي براي خوب بودن يا بد بودن وكيل نمی باشد. گاهي اوقات يك وكيل تحصيل كرده جوان بسيار مي تواند از يك وكيل سالخورده و به شکل با تجربه به كار شما بيايد. زن يا مرد بودن وكيل خيلي اهميت ندارد و ملاك علم ؛ شهرت وحسن خلق او می باشد.

4- هيچگاه صرفاً به تبليغاتي كه يك وكيل اكتفا نکنید. تبليغات تلويزيوني ؛ اينترنتي و دیگر رسانه هاي دسته معيار و ملاك مناسبي براي تحقيق نيستند. مي توانيد به كانون وكلاي دادگستري مراجعه كنيد و دربـاره سابقه وكيلي كه نیت گزینش آن را داريد اطلاع پیدا کنید.

 

چرا صدای وکلا را انتخاب کنیم؟

تخصص

صرفه جویی در هزینه

صرفه جویی در زمان

جهت رزرو مشاوره حقوقی تلفنی اطلاعات خود را وارد نمایید

به راحتی میتوانید مشاوره حقوقی خود را رزرو کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل کنند

مشاوران در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند

گروه حقوقی صدای وکلا با بهره گیری از مشاوران و وکلای با تجربه و متخصص و با هدف حل تمامی مشکلات حقوقی شما آماده ی مشاوره در تمام ساعات روز به صورت تلفنی و حضوری میباشد. لذا شما میتوانید با یک تماس به پاسخ تمام سوالات خود برسید.

 

امروزه با توجه به اهمیت مشاوره و آگاهی از مراحل حقوقی داشتن یک مشاور یا وکیل تلفنی در تمام ساعات شبانه روز که در دسترس شما باشد واجب و ضروری میباشد.

 

بنابر این مجموعه ما سعی دارد با صرفه جویی در زمان و هزینه  با راحت ترین راه ارتباطی شما را به یکی از کارشناسان حقوقی مرتبط کرده و با چند دقیقه مکالمه حقوقی تلفنی آگاهی لازم را نسبت به مسائل خود به دست آورید. 

 

نمونه منبع حقوقی :

کانون وکلا

  سبد خرید
  Open chat
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم؟