تنظیم دادخواست

چگونه تنظیم دادخواست صورت می گیرد؟

به موجب ماده 48 قانون آیین دادرسی مدنی:”شروع رسیدگی در دادگاه مستلزم تقدیم دادخواست است…”
اقامه دعوا در واقع با تنظیم دادخواست به عمل می آید.  دادخواست اصولا دعوایی اقامه نمیشود و دادگاه نیز قادر به رسیدگی نخواهد بود.
اما دادخواست در صورتی قانونی تلقی شده و موجب آغاز رسیدگی خواهد بود که تحت شرایط مخصوصی تنظیم شده باشد که در مواد 51 به بعد قانون آیین دادرسی مدنی به این شرایط اشاره شده است که فقدان هریک موجب ضمانت اجرای خاصی خواهد بود.
لازم است دادخواست شامل موارد ذیل باشد:
دادخواست باید به زبان فارسی تنظیم شود.
– بر روی برگ های چاپی مخصوص باشد.
-شامل نام و نام خانوادگی و نام پدر و سن و دیگر مشخصات ضروری خواهان باشد.
-شامل مشخصات وکیل باشد.
-حاوی مشخصات ضروری خوانده باشد.
-خواسته و بهای آن تعیین شده باشد.
-جهات مطالبه و استحقاق خواهان ذکر شده باشد.
-درخواست خواهان قید شده باشد.
-ادله و وسایل اثباتی خواهان تعیین شده باشد.
– به امضای خواهان رسیده باشد.
با توجه به جزئیات تنظیم دادخواست بهتر است این امر را به کسانی که دانش حقوقی لازم و کافی دارند بسپارید تا از تضییع وقت و هزینه دادرسی اجتناب شود.

موسسه صدای وکلا با ارائه چندین روش به افرادی که نیاز به تنظیم دادخواست دارند ، کمک برساند.

روش تلفنی: شما می توانید با تماس از طریق تلفن ثابت سراسر کشور به خط  9099071782 و پس از شنیدن آوای انتظار با گرفتن داخلی 264 _ 261 به راحتی برای دادخواست خود بدون صرف وقت و هزینه ی زیاد ، مشاوره بگیرید.

روش آنلاین: شما میتوانید با درگاه بانکی سایت صدای وکلا و واریز مبلغ مشخص و ثبت اطلاعات خود، دادخواست خود را ظرف چند ساعت تحویل بگیرید.

اهمیت مشاوره حقوقی به این است که شما را از احتمال وقوع یک پرونده یا تشریفات دادگاه حفظ می کند ، با مشاوره حقوقی شما آنچه را لازم اس در مورد موضوعی بدانید ، آگاه می شوید.

موسسه صدای وکلا این امکان را فراهم آورده تا شما از طریق تلفن ثابت خود با شماره گیری خط 9099071782  و بدون هزینه رفت و آمد و زمان آن ، از خدمات بهره مند شوید.

با صرف اندکی هزینه با مشاوران و وکلای حقوقی ما تلفنی مشاوره کنید.

مشاوره بهتر از طی کردن روند دادگاه ها است.

تنظیم دادخواست

مشاوره حقوقی تلفنی

(با تلفن ثابت)

مشاوره حقوقی به روش بسیار ساده و راحت تنها با تماس با شماره:

9099071782

مشاوره حقوقی

گروه مشاوره حقوقی صدای وکلا با بهره گیری از مشاوران و وکلای با تجربه و متخصص و با هدف حل تمامی مشکلات حقوقی شما آماده ی مشاوره در تمام ساعات روز به صورت تلفنی و حضوری میباشد. لذا شما میتوانید با یک تماس به پاسخ تمام سوالات خود برسید.

پرسش و پاسخ حقوقی

در صورتی که تمایل دارید از مشاورین و وکلا (صدای وکلا) سوال خود را به صورت متنی یا صوتی (واتساپ)مطرح کنید و پاسخ خود را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید کافیست با خرید تعرفه های موجود در سایت اقدام نمایید و تماس خود را انجام دهید

جهت ثبت دادخواست اطلاعات خود را وارد نمایید

به راحتی میتوانید دادخواست خود را ثبت کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل کنند

مشاوران در سریع ترین زمان ممکن به شما تماس می گیرند

گروه حقوقی صدای وکلا با بهره گیری از مشاوران و وکلای با تجربه و متخصص و با هدف حل تمامی مشکلات حقوقی شما آماده ی مشاوره در تمام ساعات روز به صورت تلفنی و حضوری میباشد. لذا شما میتوانید با یک تماس به پاسخ تمام سوالات خود برسید.

 

امروزه با توجه به اهمیت مشاوره و آگاهی از مراحل حقوقی داشتن یک مشاور یا وکیل تلفنی در تمام ساعات شبانه روز که در دسترس شما باشد واجب و ضروری میباشد.

 

بنابر این مجموعه ما سعی دارد با صرفه جویی در زمان و هزینه  با راحت ترین راه ارتباطی شما را به یکی از کارشناسان حقوقی مرتبط کرده و با چند دقیقه مکالمه حقوقی تلفنی آگاهی لازم را نسبت به مسائل خود به دست آورید. 

 

چرا صدای وکلا را انتخاب کنیم؟

تخصص

صرفه جویی در هزینه

صرفه جویی در زمان

برای مشورت با کارشناسان در مورد

تنظیم دادخواست و مشاوره حقوقی و …

با وکیل تلفنی تماس بگیرید.

9099071782 

تماس از طریق تلفن ثابت سراسر کشور

بدون گرفتن کد

    سبد خرید
    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟