مشاوره با وکیل

مشاوره با وکیل: مسائل حقوقی، از جمله مسائلی است که ممکن است برای هر فردی در طول زندگی اش اتفاق افتد از این رو بسیار مهم است که در مواجه با این مسائل چه برخوردی داشته باشید. برخی از افراد ترجیح می دهند تا با تکیه بر خود در این موارد از حقوق خود دفاع کنند. اما تجربه نشان می دهد معمولا در این موارد دعاوی و پرونده های حقوقی به درستی پیش نخواهد رفت. در این شرایط لازم است تا اقدام به مشاوره با وکیل کنید تا بتواند شما را در این راه یاری دهد. اگر سوالی برایتان بی پاسخ ماند میتوانید از طریق گرفتن مشاوره حقوقی تلفنی از گروه حقوقی صدای وکلا به سوالات خود در ذهنتان پاسخگو باشید.

البته مشاوره با وکیل را نباید تنها منحصر به زمانی کرد که دچار مشکل می شوید و اتفاقات حقوقی برای شما می افتد، بلکه بهتر است در بسیاری از موارد حتی پیش از انجام معامله یا انعقاد قرارداد از مشاوره با وکیل بهره ببرید.

مشاوره با وکیل می تواند در موارد مختلفی صورت گیرد که از آن جمله به موارد زیر اشاره کنیم:

1- مشاوره وکیل طلاق:

چنانچه در شرایطی باشید که طلاق را راه حل زندگی خود بدانید می توانید از مشاوره با این وکیل استفاده کنید. وکیل به شما کمک می کند تا در این حوزه راه درست را پیش بگیرید.

2-مشاوره وکیل کیفری:

یکی دیگر از مباحث مهم در حوزه مسائل حقوقی است که وارد شدن در آن نیازمند مشاوره با وکیل است. دعاوی کیفری به دلیل حساسیت و پیچیدگی که دارند از اهمیت زیادی برخوردارند.

3-مشاوره وکیل ملک:

یکی دیگر از مسائل بسیار معمول است که بسیاری از افراد با آن دست به گریبانند. پیشنهاد ما این است که علاوه بر آنکه در زمان رویارویی با مشکل با وکیل مشاوره کنید بلکه قبل از انجام معامله یا انعقاد قرارداد نیز از مشاوره با وکیل بهره بگیرید. از این جهت می توانید درباره این موضوعات با وکیل پایه یک دادگستری یک مشاوره داشته باشید. مجموعه صدای وکلا سعی دارد در کمترین زمان ممکن و با آرامش کامل شما را به یکی از کارشناسان حقوقی در رابطه با موضوع شما مرتبط کرده و با چند دقیقه مشاوره حقوقی تلفنی کمک حال شما باشد.

4-مشاوره شرکتی:

معمولا بهتر است دارندگان شرکت ها قبل از ثبت شرکت و در حین کار نیز از مشاوره یک وکیل بهره بگیرند. البته شرکت ها می توانند همواره از یک وکیل به عنوان وکیل شرکت دعوت به همکاری کنند، به این صورت وکیل در جریان تمام اموری که برای شرکت پیش می آید قرار دارد و مشکلی به وجود نخواهد آمد.

5-مشاوره برای جرایم رایانه ای:

با گسترش استفاده از اینترنت و حضور مردم در فضای مجازی نوع جدیدی از جرائم شکل گرفت که به آن جرائم رایانه ای می گویند. وجود این جرائم لزوم مشاوره ی با وکیل را در موارد مربوطه در پی دارد.

6- مشاوره حقوقی قراردادها:

قراردادها از جمله مواردی هستند که لازم است حتی قبل از انعقاد آن از مشاوره یک وکیل مجرب در این حوزه بهره بگیرید.

7-مشاوره حقوقی مالیات:

در برخی مواقع در بحث مالیات ها به مشکلاتی برمی خورید که لازم است از کمک یک وکیل در این باره استفاده کنید.

 مشاوره با وکیل

مشاوره با وکیل

در چه مواقعی باید از مشاوره حقوقی بهره برد؟

ممکن است هر فردی بسته به شرایط و آگاهی های خود در زمان های متفاوتی اقدام به مشاوره با وکیل کند. این شرایط از شخصی به شخص دیگر فرق می کند اما می توان گفت که مشاوره در هر زمانی می تواند آثار مثبت خود را برای موکلین داشته باشد. از جمله مواردی که باید فرد در رابطه با آن ها باید مشاوره حقوقی داشته باشد.

1- همانطور که مشخص است بسیاری از قوانین و مقررات دارای الفاظ پیچیده و کلمات مشکلی هستند که درک و تفسیر آن ها برای افرادی که تخصص کافی ندارند دشوار است. در برخی از مواقع این دشواری به حدی است که فرد عملا نمی تواند استفاده ای از آن ها برای دفاع از خود داشته باشد.

2-پیچیدگی پرونده مربوطه شخص را ملزم به گرفتن مشاوره کند. بعضی اوقات پیچیدگی و تخصص پرونده ها به شکلی است که شخص به تنهایی نمی تواند در رابطه با آن اقدام کند. در این موارد پرونده دعاوی مورد نظر باید مورد بررسی مشاور حقوقی قرار گیرد تا از این طریق راهکار مناسب را ارائه دهد.

3- تغییرات جدید در قوانین:

قوانین همواره در حال تغییر هستند و طبیعی است افرادی که در حوزه مسائل حقوقی تخصصی ندارند از این موارد نیز آگاه چندانی ندارند. در این موارد مراجعه به وکیل و مشاوره با وی است تا به این ترتیب از قوانین جدید آگاهی یابید.

3- کمبود بودجه:

در برخی موارد نیز شخص به دلیل آن که نمی تواند هزینه وکالت را پرداخت کند از مشاوره یک وکیل حقوقی بهره می گیرد تا بتواند پرونده مربوطه را به شکل صحیح تری پیگیری کند.

گروه حقوقی صدای وکلا با ارائه مشاوره طلاق زیر نظر وکلای پایه یک دادگستری بستری مناسب برای حل مشکلات حقوقی اشخاص در این زمینه آماده کرده است.

نیاز به گرفتن مشاوره از یک وکیل مجرب دارید؟

 برا ی مشاوره از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071782 با ما تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی تلفنی
مشاوره حقوقی به روش بسیار ساده و راحت تنها با تماس با شماره:
021-44070277
    سبد خرید
    Open chat
    سلام
    چطور میتونم کمکتون کنم؟