صدای وکلا

مشاوره تلفنی حقوقی : 9099071782

تماس از طریق تلفن ثابت سراسر کشور بدون گرفتن کد

گروه حقوقی صدای وکلا با بهره گیری از مشاوران و وکلای با تجربه و متخصص و با هدف حل تمامی مشکلات حقوقی شما آماده ی مشاوره در تمام ساعات روز به صورت تلفنی و حضوری میباشد. لذا شما میتوانید با یک تماس به پاسخ تمام سوالات خود برسید.

امروزه با توجه به اهمیت مشاوره و آگاهی از مراحل حقوقی داشتن یک مشاور یا وکیل تلفنی در تمام ساعات شبانه روز که در دسترس شما باشد واجب و ضروری میباشد.

بنابر این مجموعه ما سعی دارد با صرفه جویی در زمان و هزینه شما با راحت ترین راه ارتباطی شما را به یکی از کارشناسان حقوقی مرتبط با مشکل حقوقی شما متصل کرده و با چند دقیقه مکالمه تلفنی آگاهی لازم را نسبت به مسائل خود به دست آورید. 

تماس از طریق تلفن ثابت سراسر کشور بدون گرفتن کد :

9099071782

چگونه تنظیم دادخواست صورت می گیرد؟

به موجب ماده 48 قانون آیین دادرسی مدنی:”شروع رسیدگی در دادگاه مستلزم تقدیم دادخواست است…”
اقامه دعوا در واقع با تنظیم دادخواست به عمل می آید.  دادخواست اصولا دعوایی اقامه نمیشود و دادگاه نیز قادر به رسیدگی نخواهد بود.
اما دادخواست در صورتی قانونی تلقی شده و موجب آغاز رسیدگی خواهد بود که تحت شرایط مخصوصی تنظیم شده باشد که در مواد 51 به بعد قانون آیین دادرسی مدنی به این شرایط اشاره شده است که فقدان هریک موجب ضمانت اجرای خاصی خواهد بود.
لازم است دادخواست شامل موارد ذیل باشد:
دادخواست باید به زبان فارسی تنظیم شود.
– بر روی برگ های چاپی مخصوص باشد.
-شامل نام و نام خانوادگی و نام پدر و سن و دیگر مشخصات ضروری خواهان باشد.
-شامل مشخصات وکیل باشد.
-حاوی مشخصات ضروری خوانده باشد.
-خواسته و بهای آن تعیین شده باشد.
-جهات مطالبه و استحقاق خواهان ذکر شده باشد.
-درخواست خواهان قید شده باشد.
-ادله و وسایل اثباتی خواهان تعیین شده باشد.
– به امضای خواهان رسیده باشد.
با توجه به جزئیات تنظیم دادخواست بهتر است این امر را به کسانی که دانش حقوقی لازم و کافی دارند بسپارید تا از تضییع وقت و هزینه دادرسی اجتناب شود.

موسسه صدای وکلا با ارائه چندین روش به افرادی که نیاز به تنظیم دادخواست دارند ، کمک برساند.

روش تلفنی: شما می توانید با تماس از طریق تلفن ثابت سراسر کشور به خط  9099071782 و پس از شنیدن آوای انتظار با گرفتن داخلی 264 _ 261 به راحتی برای دادخواست خود بدون صرف وقت و هزینه ی زیاد ، مشاوره بگیرید.

روش آنلاین: شما میتوانید با درگاه بانکی سایت صدای وکلا و واریز مبلغ مشخص و ثبت اطلاعات خود، دادخواست خود را ظرف چند ساعت تحویل بگیرید.

برای مشورت با کارشناسان در مورد

تنظیم دادخواست و مشاوره حقوقی و …

با وکیل تلفنی تماس بگیرید.

9099071782 

تماس از طریق تلفن ثابت سراسر کشور

بدون گرفتن کد

تنظیم دادخواست

اهمیت مشاوره حقوقی به این است که شما را از احتمال وقوع یک پرونده یا تشریفات دادگاه حفظ می کند ، با مشاوره حقوقی شما آنچه را لازم اس در مورد موضوعی بدانید ، آگاه می شوید.

موسسه صدای وکلا این امکان را فراهم آورده تا شما از طریق تلفن ثابت خود با شماره گیری خط 9099071782 داخلی 264 _ 261 و بدون هزینه رفت و آمد و زمان آن ، از خدمات بهره مند شوید.

با صرف اندکی هزینه با مشاوران و وکلای حقوقی ما تلفنی مشاوره کنید.

مشاوره بهتر از طی کردن روند دادگاه ها است.

    سبد خرید